Frank Events

Üritusturundusagentuur

Frank Events on tunnustatud üritusturundusagentuur, mis on tegutsenud juba 2007. aastast. Meie peaeesmärgiks on pakkuda ettevõtetele ja organisatsioonidele unikaalseid ja elamust täis lahendusi:  sise- ja väliskommunikatsiooniüritusi, bränding sündmuseid ning korraldada erinevas suuruses seminare ja konverentse. 

Frank Events on Äripäeva TOPi aasta üritusturundusagentuur 2019.

Oma töös paneme suurt rõhku professionaalsele kliendisuhtlusele, ideede unikaalsusele, kõrgele tehnilisele tasemele ja positiivsele energiale, mida endaga igapäevaselt kaasas kanname. Parimaks tagasisideks ja kiituseks on pikaajalised kliendid ja koostööpartnerid, kellega aasta aastalt projektid veelgi sisukamaks ja mahukamaks lähevad. 

Traditsioonid on meile tähtsad. Samas läbi uudsete lahenduste ning värskete ideede loome uusi emotsioone ja miks mitte ka uusi traditsioone. Selle ole põhimõttega vaatame igat uut projekti, mis on detailselt planeeritud ning läbi arutatud. 

“Väga meeleolukas pidu, tegu on tõesti oma ala professionaalidega. Iga detail ja nüanss olid täpselt seal, kus olema pidid. Projektijuhi proaktiivsus ja lahendustele orienteeritus võlusid juba esimesest koostööhetkest – silmis on rõõm ja temast kiirgab entusiasmi teha oma tööd perfektselt ning nii, et kõik tunneksid tulemuse väärtust. Tiimi mindset on täpselt selline, mis lubab peoeelsel perioodil usaldada protsessi.“ 

Me Frank Eventsis ei pea ennast tavaliseks üritusturundusagentuuriks. Meie meeskonnaliikmed kõik on õppinud rekreatsioonikorraldust ja üritusturundusmaastikul pikalt tegutsenud. Meie meeskondlikud tegevused ja huvid ainult rikastavad ühtekuuluvust ja läbi selle ka põnevaid ideid üritustele. Ürituste korraldamine ja uute ägedate lahenduste leiutamine on ühine huvi, mis meie tiimi ühendab ning kõigil silmad särama lööb. 

Teenused:

  • Sisekommunikatsiooniüritused  – erinevate organisatsiooni meeskonnale suunatud ürituste korraldamine, planeerimine ja läbi viimine. Siia alla lähevad tiimipäevad, suvepäevad, erinevad firmaüritused, jõulupeod jne. Olgu nendeks traditsioonilised ettevõtte üritused, live ülekanded, online salvestused või virtuaalüritused, siis kaasates usaldusväärseid partnereid suudame alati pakkuda kvaliteetset ja uuenduslikku lahendust.
  • Üritusturundus, bränding, kommunikatsioon – erinevad bränding üritused, kampaaniad, toodete lansseerimised ja reklaamsõnumid. Erilahendused, mis kõnetavad soovitud klientuuri. Olgu selleks koostööpartnerid, edasimüüjad, äri- või erakliendid – igale sihtrühmale läheneme erilahendusega, mis köidab tähelepanu.
  • Konverentside, seminaride ja infopäevade korraldamine – erilahendustega, praktiliste workshoppide ja töötubade stiilis lahendustega sisukad päevad ja käsitletud teemad jäävad osalejatele tunduvalt rohkem meelde kui tavapärane konverents. Enamikud suurüritused saame tänaste lahendustega viia üle ka veebiplatvormidele. Teha ettesalvestusi ja live üritusi.

Koduleht 

Kontaktisikud:  Leho Luukas, 53292261

frank events tiim