Forum Cinemas

Teenusepakkuja

Forum Cinemas OÜ on Eesti suurima kino Coca-Cola Plaza operaator. Lisaks opereerime Viljandis kino Centrum. Forum Cinemas OÜ avas aastal 2001 Baltikumi esimese moodsa meelelahutuskompleksi Coca-Cola Plaza Tallinnas. Aastal 2008 tõime esimesena Eestisse 3D-tehnoloogia. Aastal 2015 avasime esimese PLF (Premium Large Format) formaadis kinosaali kogu Baltikumis ja Skandinaavias. Selle tulemusena avanes klientidel võimalus kogeda Dolby Atmos heli ning suure ekraaniga eriti teravat pilti, mida võimaldas Barco 4K laserprojektor. 2018 kevadel avasime Eestis esimesed saalid (LUXE), kus on ainult lamamistoolid (reclainerid). 20 aasta jooksul on Coca-Cola Plazat külastatud rohkem kui 8 milj. korda. 

Lisaks kinofilmidele tõi Forum Cinemas 2008. aastal esmakordselt Eestis kinoekraanidele New Yorgi Metropolitan Opera ooperite otseülekanded, samuti alustati 2009. aastal London National Theatre’i etenduste ülekannetega Forum Cinemas kinodes üle Eesti ning 2010. aastal lisandus otseülekannete loetellu ka Moskva Suure Teatri ballett. Liskas on Forum Cinemas kinodes võimalik kõikidel kinokülastajatel filmi oodates mängida suurel ekraanil põnevaid interaktiivseid mänge (ForumFun), milles osalemiseks läheb vaja üksnes isiklikku mobiiltelefoni ja seal olevat vastavat rakendust. See on väga unikaalne ning atraktiivne alternatiiv ärikliendile, kes soovib oma toodet või teenust reklaamida.

Tänaseks töötab Forum Cinemas ridades ligi 80 inimest. Nende hulgas palju noori, kellele pakume võimalust ülikooliõpingute kõrvalt väärtuslikke töökogemusi omandada. 

 

Teenused:

 • Kinoteenus
 • Seminarid, koolitused, eriüritused
 • Kampaaniad
 • Ülekanded
 • Reklaamipind

Atraktiivseimad reklaamivõimalused kinos:

 1.   Reklaamklipp filmide ees
 2.   Reklaamklipp TV-monitorides 
 3.   Reklaam kliendimonitorides
 4.   Reklaam kodulehel, ajakirjas Kinoguru
 5.   Erinevad bännerid majas sees ja fassaadil, kleebisreklaam
 6.   Reklaam popkorni karpidel
 7.   Reklaam valguskastis 
 8.   Klaasvitriinid Coca-Cola Plaza fuajees
 9.   Auto eksponeerimine kinos
 10.   ForumFun 

Koosolekute ja esitluste korraldamine kinos:

Coca-Cola Plazas on kokku 11 kinosaali suurustes alates 38 kuni 458 kohta, mis paiknevad kahel kinokorrusel. Konverentsivalmidus on statsionaarselt olemas A.Le Coq Sviidis (38 kohta), samuti saalides iSense (458 kohta), Luxe, nr. 2 (61 kohta), 7 (178 kohta) ning nr. 10 (177 kohta). Vajadusel saab kasutada ka teisi kinosaale. Coca-Cola Plaza poolt on olemas vajalik esitlustehnika (kinoprojektor, mikrofonid, internetiühendus). Ning loomulikult saab peale üritust soovikorral vaadata ka filmi!

Koduleht

Kontaktisik: Ranno Viikmaa,

 

forumcinemas