Ellex Raidla Advokaadibüroo

Teenusepakkuja

Tänu üle 30 aasta vältel jagatud kogemustele…

Meie advokaadibüroo on kõrgeima kvaliteediga õigusteenuse oma standardiks seadnud juba hetkest, mil 1993. aasta kargel veebruarikuu päeval said tormilise ilma kiuste ettevõtte loomispabereid kaunistama asutajate allkirjad. Ka Eesti Advokatuur on tunnistanud Ellex Raidla kõrge teenindusstandardiga advokaadibürooks. Tänu üle 30 aasta vältel jagatud kogemustele, klientide usaldusele ja suurepäraste inimeste pühendumisele on meie büroo täna kõrgeima rahvusvahelise reitinguga advokaadibüroo, kuuludes ka juhtivasse Balti advokaadibüroode ühendusse Ellex.

Ettevõtte loosse mahuvad väga paljude ettevõtete olulised ühinemised ja omandamised. Klientidega on külg külje kõrval läbi käidud nii keerulised finantseerimistehingute nõustamised kui ka paljud pretsedenti loovad vaidlused nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Oleme edukalt esindanud ja nõustanud ettevõtteid pea kõikides tegevusvaldkondades: kaubandus, tööstus, kinnisvara ja ehitus, lennundus, energeetika, rahandus ja investeeringud, teadus, tehnoloogia, meedia ja meelelahutus jt.

Väärtustame ka vastutustundlikke ettevõtluspõhimõtteid, panustades ühiskonna jaoks olulistesse projektidesse. Meie sotsiaalne vastutus toetub soovile hoida õigust, haridust, kultuuri ja tervishoidu elujõulise ja jätkusuutlikuna.

Teenused:

Büroo osutab õigusteenust kõikides olulisemates ärisektorites. Õigusteenust osutatakse nii tehingute nõustamisel kui ka vaidluste lahendamisel, samuti ettevõtete igapäevase tegevuse õigusnõustamises. Turundusmaailmas saame abiks olla reklaamiõigusega.

Tunneme valdkonda sügavuti, olles nõu andnud erinevatele tarbijakampaaniatele, samuti autoriõiguse ja otseturunduskampaaniate kohta. Aitame kliente ka reklaamide hindamisel, et kontrollida nende vastavust õigusaktide nõuetele. Aegajalt tuleb reklaamimaailmas ette ka vaidlusi kas eksitava teabe avaldamise või autoriõiguste rikkumise tõttu.

Tänapäeva suund on ringmajandus ja keskkonnahoid, mistõttu jõuavad nii turundajate kui ka advokaadibüroode lauale toodete pakendite ning neist hiljem tekkivate jäätmetega seotud küsimused.

Täpsem teenuste ülevaade kodulehel

Kontaktisik: Liisi-Daisy Koplimaa,

ellex raidla tiim
ellex raidla logo