Citycon

Teenusepakkuja

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma, kellele kuulub Eestis kaks kaubanduskeskust – Kristiine Keskus ja Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Citycon ettevõtte oluliseks tegevusvaldkonnaks on kinnisvaraobjektide aktiivne juhtimine ja arendamine ning rentnike äritegevuse toetamine.  Koos Kristiine Keskusega ja Rocca al Mare keskusega omab ja haldab Citycon kokku 40 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis. 

Kristiine Keskus on üks tuntumaid ja enimkülastatavamaid kaubanduskeskuseid Tallinnas, mis avas uksed 1999. aastal.

2017.aastal alustati Kristiine Keskuse uuendustöödega ning need lõpetati edukalt 2019 aasta lõpuks. 2020 aasta oli esimene aasta peale uuendustööde lõppu, kui keskus funktsioneeris täies mahus – täielikult avatud toitlustusalaga Kristiine Road, uuendatud sise- ja välisilmega ning uute kaupluste valikuga. Keskuses on väljaüüritavat pinda 45 000 m2.

45 000 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 130 kauplust. Kristiines on 110 erinevat moepoodi ja 16 suurepärast söögikohta ning keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla.

Rocca al Mare Kaubanduskeskus avas uksed 1998. aastal, olles esimene ja suurim omataoline ostukoht Eestis. Aastate jooksul on keskust uuendatud ja suuremaks ehitatud ning see on saanud paljude pealinna ostlejate meelispaigaks.
Keskuse 57 000 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb 148 rentnikku, millest 134 on kauplused ja 14 toidukohad.

Teenused:

  • Kinnisvara arendus
  • Kaubanduspindade ja -keskuste haldus ja arendus
  • Investeerimisteenus

Koduleht

Kontaktisik: Helina Leif,

citycon logo
citycon kristiine rocca al mare