Adovinci

Välimeediaagentuur

Adovinci on välireklaami marketplace, mis koondab 11 erineva välimeedia pindade omanike inventari Eestis ja enam kui 190 erinevat reklaamlahendust. Eesmärgiga olla kõige kvaliteetsem ja efektiivsem lahendus välireklaami planeerimiseks, broneerimiseks ja ostmiseks, arendame järjepidevalt app.adovinci.com keskkonda, et reklaami loomise ja meediapinna hankimise mahukat protsessi automatiseerida ja optimeerida.

Pakume täna lahendusi erinevatele ettevõtetele ja ettevõtjatele, olenemata suurusest ja reklaami eelarvest. Näiteks marketplace’s on valikus Eesti suurlinnade teede võtmepunktides olevad suured digiekraanid ning siseekraanid kaubanduskeskustes ja ühistranspordis. Kuid tulenevalt meie agentuuri eesmärgist ühendada kokku kõik välireklaami pakkujad, oleme loonud võrdse konkurentsi pinnase ka väiksematele meediaomanikele. See tähendab, et lisaks levinud välimeedia lahendustele, leiab meilt üles ka spetsiifilisemad lahendused – näiteks spordi- ja ärikeskustes olevad siseekraanid. Need meie platvormi eksklusiivsed lahendused kujutavad endast suurepärast viisi tabada kontekstuaalselt täpseid sihtgruppe. Muuseas, reklaamiostjale on reklaami tellimine läbi marketplace’i täpselt sama hinnaga kui otse meediaomanikult. Ning platvormi kasutamine on täiesti tasuta.

Meie vähemtuntud teenuste hulgas on teiste seas võimalus ka igal ekraani omanikul enda ekraan meie marketplace’iga liita ja sellega endale lisatulu teenida. Loomulikult on eelduseks, et ekraan peab asetsema avalikult kasutatavas ruumis. Aktiivselt ei maksa meie agentuuri teenused ka ekraaniomanikele mitte midagi, mitte ühtegi registreerumise tasu ega kuumakset. Töötame puhtalt käibejaotuse mudelil, seega meie teenime, siis kui meediaomanik teenib. Ühtlasi on enda ekraani Adovinci võrku liitmine hõlbus ja kiire.

Kuidas meie agentuuris välireklaami kampaaniat planeerida?

 1. Vali oma kampaania kestvus, toode ning pinnad, mis sobivad Sinu turundusplaaniga kokku. Planeeri kuvamissagedus vastavalt saadavusele ning jooksvalt näed kogu kampaania eelarvet
 2. Läbi meie rakenduse saad lisada oma kampaania materjalid, kas videos või pildis. Lubatud failitüübid ning materjalide tingimused kuvatakse vastavalt ekraanidele meedia üleslaadimise sammus. Lisaks on võimalik meediafailide üles laadimine jätta hilisemaks tegevuseks.
 3. Viimases sammus saad detailse ülevaate oma kokkupandud kampaaniast ning lõpphinna kujunemisest. Maksmiseks saad valida endale sobiva viisi ning peale makse teostamist, algab 24-tunnine kinnitusprotsess, mille edukal läbimisel, käivitub kampaania ettenähtud kuupäeval.

Teenused:

 • Spordikeskuste siseekraanid üle Eesti
 • Bussijaamade siseekraanid – Tartu ja Rakvere
 • Ülemiste City ärikeskuse siseekraanid
 • Tennisekeskuste ja Golden Club jõusaalide siseekraanid Tallinnas.
 • Imavere risti LED ekraan
 • JCDecaux LED ekraanid
 • Linna Ekraanide LED ekraanid
 • Kirde-Eesti LED ekraanid
 • Tallinna Sadama väli- ja siseekraanid
 • Parvlaevade siseekraanid
 • Olerex kogu Eesti võrgustik – tankuride, kohvimasinate ja kassaekraanid.
 • Ühistranspordi siseekraanid – Tallinn, Pärnu ja Narva

Koduleht

Kontaktisik: Kristo Epner,

Adovinci logo
Adovinci meeskond