02.10.2019

Kolm võimalust jälgida Nordic Business Forumi otseülekannet Eestis

Põhjamaade suurim ärifoorum Nordic Business Forum alapealkirjaga “Growth” leiab aset 9. – 10. oktoobril Helsingis. Piletid üritusele on tänaseks välja müüdud, aga kui soovid ikkagi saada ideid, kuidas oma äri kasvatada, jälgi Eestist lahkumata NBF-i otseülekannet. Selleks on kolm võimalust, kaks neist Tallinnas ja üks Viimsis.

Nordic Business Forum on vaieldamatult Euroopa ärimaastiku üks tippsündmusi, mis toob kokku 7500 ettevõtjat ja tippjuhti rohkem kui 40 riigist üle maailma.

“Ka turundajatele on selleaastane Nordic Business Forum päevakohane, kuna konverentsi kaks peateemat on innovatsioon ja turundus. Lavale astub 13 maailmatasemel tegijat omas valdkonnas, teiste seas George Clooney, Steve Wozniak, Brene Brown ja Daniel Pink. Turundusvaldkonna esinejatest tooksin eraldi välja Randi Zuckerbergi, kes juhtis Facebooki turundust selle alguse kasvuaastatel ja on hetkel endiselt tegev oma agentuuriga, samuti storytellingu eksperdi Donald Milleri, kelle esinemised on infotihedad, ent samas väga haaravad,” ütles NBF-i Eesti esindaja Priit Liiv.

NBF-i otseülekanded toimuvad:

UMA Maakri ühiskontoris Tallinnas aadressil Maakri 19/21, Tallinn
Lisainfo: Nordic Business Forum Live Stream Event

SEB Innovatsioonikeskuses aadressil Tornimäe 2, Tallinn
Lisainfo: SEB esitleb: Nordic Business Forum konverentsi otseülekanne

Viimsi Kinos aadressil Randvere tee 11, Haabneeme
Lisainfo: Ettevõtlusnädala kutse: Viimsi ettevõtjad tulevad kokku!

2009. aastal 1. korda toimunud Nordic Business Forumil osales 80 inimest (suurem osa neist tudengitest korraldajate Hans-Peter Siefeni ja Jyri Lindéni sugulased ja sõbrad), pilet maksis 10 eurot. Rahvusvaheliseks muutus üritus 2011. aastal. 2018. aastal oli saalis 7500 inimest 40 riigist (sh Eestist 900), 25 000 vaatas sündmust online’is. Kohapeal lõi kaasa 350 tudengist vabatahtlikku. Konverentsi korraldajad loodavad, et 2021. aastaks saab Nordic Business Forumist maailma mõjukaim ärifoorum.

Lisainfo: www.nbforum.com/nbf2019

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt