12.08.2025

Näeme Vilniuses! Baltic Brand Forum toimub 26. septembril Leedus

Seitsmendat korda toimuv Baltic Brand Forum toimub 26. septembril Vilniuses. Paneeldiskussioonide ja loengutega jagavad oma teadmisi brändieksperdid ja oma valdkonna professionaalid erinevatest riikidest. Samuti autasustatakse erinevates kategooriates Baltikumi silmapaistvamaid brände.

Näeme 26. septembril Vilniuses!

Baltic Brand Forum 2025 kutsub uurima, kuidas brändid saavad esile kutsuda muutusi ja luua inimestega tähendusrikkaid sidemeid. Selle aasta kuum teema on brändid ja kultuur. Pole saladus, et brändid, mis puuduvad kultuurilisest vestlusest, tunduvad nagu kohmakad, kutsumata külalised. On aeg leida hääl, mis jätab tõeliselt püsiva mulje. Tutvu ajakavaga allpool!

25. september | Meet & Greet

Eksklusiivsel eelüritusel ootab sind:

  • paneeldiskussioon „Making Waves With City Brands” – uurime, kuidas linnade identiteet kujundab brändilugusid (Vilnius, Riia ja Tartu);
  • otseülekanne podcasti “Baltic Brand Talks” erikülalisega;
  • networking.
Osta pilet

26. september | Baltic Brand Forum 2025

Esindatud on maailmastasemel brändid ning tunnustatakse parimaid Eesti, Läti ja Leedu brände erinevates kategooriates. Tulemused määravad Baltikumi inimesed ja need põhinevad Brand Capital uuringul, mis on Baltikumi kõige ulatuslikum bränditaju ja elustiili uuring. See koondab andmeid enam kui 600 kaubamärgilt.

Esinejad:

  • Leila Fataar – ärinõustaja ja brändistrateeg, Platform13 asutaja
  • Lars Bastholm – Bastholm Creative Consulting asutaja ja loovjuht
  • Andrew Dobbie – MadeBrave tegevjuht
  • Nicole Taylor – LEGO Groupi asepresident ja agentuuri juht
  • Tobey Duncan – Uncommon Creative Studio strateegiajuht (CSO)
  • Mihnea Gheorghiu – Le Pub globaalne loovjuht (esindab Heinekeni)
Loe rohkem

PS! TULI liikmetele kehtib sooduskood, mis on leitav liikmekeskkonnas.

Üritust korraldavad MAGIC, OMD ja Norstat ning seda toetavad Latvijas Zaļais Punkts, Printful, Go Vilnius, Rīgas Dome, Element, Sons & Daughters, Optimist Creative, Nords Porter, Black Ducky, LIMA, TULI, Latvijas reklāmas asociācija, Delfi, IR Nauda, 3group, JDCecaux.

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt