Balbiino

Tootepakkuja

Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev, IN Investeeringute gruppi kuuluv, Eesti jäätisetraditsiooni edasikandev jäätisetootjat ja külmutatud toodete müüja.

Valmistame rõõmu. Suurima kodumaiste jäätiste tootjana on Balbiino eesmärk valmistada rõõmu iga päev, üks jäätis korraga. Rõõmu valmistamise retsepti kinkis meile vanameister Evald Rooma, kes omal ajal laulupidulisi jaheda maiusega kostitas ja lõpuks ka Onu Eskimo hüüdnime auga välja teenis. Meie üllatuseks osutus tema retsept küllaltki lihtsaks – vaja läheb vaid traditsioonide järgi tehtud kodumaist jäätist, klaasitäis julgust põnevate maitsete näol, kulbiga inspireerivaid mõtteid ning kuhjaga hoolivust kõige ümbritseva suhtes. Proovisime järgi ja, näed, töötaski!

Ka praegu valmistavad kõikidele rõõmu Onu Eskimole pühendatud jäätisesari, nagu ka eestlaste lemmik Vanilla Ninja, põnevate maitsetega Balbiino Classic, värskusest pakatav Smuutike, krutskeid täis Raks jpm. Lisaks jäätistele täidavad sügavkülmikud kõige vajalikuga Härmavilja külmutatud tooted.

Soojade ilmade tulekuga vurame aga linnatänavatele Jätsiabi autodega, mis toovad jäätised otse koju kätte. Ainuüksi läheneva Jätsiabi auto laulu kuulmine toob nii suurte kui väikeste jätsisõprade näole naeratuse. Siin pole ka midagi imestada, sest armastus jäätise vastu on ju aegumatu.

Tooted ja teenused:

  • Jäätised
  • Külmutatud tooted
  • Jätsiabi jäätiseauto
  • Jäätisemuuseum

Koduleht

Kontaktisik: Anne Tääkre,

Balbiino
Balbiino pilet