Kõik uudised

Zavod BBDO-s alustas tööd rahvusvahelise kogemusega prantslane

Jaanuaris alustas reklaamiagentuuris Zavod BBDO tööd suure kogemustepagasi ja digioskustega prantslasest kliendidirektor Augustin Bucaille.

Fotol: Zavod BBDO kliendidirektor Augustin Bucaille

„Kümneaastane kogemus traditsioonilise ja digitaalse reklaami vallas on teinud mu kirglikuks erinevate strateegiate, inimeste käitumise ja suurte ideede suhtes,“ ütleb Augustin.  

Enne Eestisse tulekut töötas ta kümme aastat Šveitsi agentuuris Emakina, mis kuulub Euroopas TOP3 iseseisvate digiagentuuride võrgustikku. Emakinas vastutas Augustin nii kohalike kui ka rahvusvaheliste klientide heaolu ja kampaaniate eest. Augustin on töötanud eri valdkondadesse kuuluvate klientidega: privaatpangandus, kindlustus, ühistransport, mootorrattad, autotooted, riiklik lotofirma, FMCG ja mitmed teised. Samuti on ta Prantsusmaal tegutsenud rahvusvahelistes agentuurides nagu Leo Burnett ja BBDO. 

Lisaks mõjupõhise turunduse (performance marketing), sotsiaalmeedia strateegia, veebilehtede loomise ja seadistamise ning e-maili turunduse oskustele tugevdab tema pikk kogemus nüüdsest ka Zavod BBDO loomingulist DNA-d. 

Augustinil on agentuuris veel hulgaliselt teisi eesmärke, mida ta koos tiimiga täitma hakkab. „Tahan oma laialdast digikogemust kombineerida ka traditsioonilise reklaamiga. Muidugi vastutan klientide heaolu ja nende brändistrateegiate eest, et luua potentsiaal ka välismaa turgudel läbilöömiseks. Kõik need tegevused aitavad omakorda võimendada Zavod BBDO positsiooni kohalikul reklaamiturul,“ ütleb ta.  

Klientide jaoks tähendab Augustini liitumine Zavod BBDO-ga eelkõige paremaid võimalusi uute kampaaniate loomiseks, professionaalsemat kliendisuhtlust ja võimekust teha asju uut moodi ning veelgi loomingulisemalt.  

Augustiniga saab ühendust e-maili teel: augustin@zavod.ee  

Aleksander Urke, Zavod BBDO 

Zavod BBDO on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liitu kuulub praegu 71 ettevõtet.

Liitu uudiskirjaga