Kõik uudised

Üritusturundusagentuur Frank Events ja seiklusfirma 360 Kraadi ühinesid

Üritusturundusagentuur Frank Events ostis seiklusfirma 360 Kraadi, et mitmekesistada sündmuste valikut ja tõusta seiklusturismi eestvedajaks.

Fotol: Linda Tetsmann (360 Kraadi) ja Taavi Puuorg (Frank Events). Pildistas: Urmas Kamdron.

Ühinemise järel jätkavad Frank Events ja 360 Kraadi eraldi brändidena ning igapäevases suhtluses partnerite jaoks muutusi ei toimu, küll aga võimaldab senisest tihedam koostöö asuda välja töötama uusi lahendusi ning pakkuda mitmekülgsemat teenust. 

Frank Eventsi asutaja ja tegevjuhi Taavi Puuorgi sõnul jõudsid mõlemad ettevõtted oma arengus olukorda, kus ambitsioonide elluviimiseks oli tarvis astuda edasi korraga mitu sammu ning loogiline oli jätkata koos. 

„Frank Events ja 360 Kraadi on aastatepikkuse koostöö jooksul muutnud lähedasteks partneriteks. Hingame samas rütmis juba aastaid, mistõttu idee ühineda tekkiski,“ ütles Puuorg ja lisas, et Frank Eventsi eesmärk on kasvada piirkonna mitmekülgseimaks ürituste korraldajaks, pakkuda kliendi vajadusi täpselt arvestavaid lahendusi ning arendada seiklusturismi. „360 Kraadi tiimil on vihikute kaupa ideid, mida saame üheskoos realiseerima hakata,“ ütles ta. 

„Inimesed tahavad, et sündmused oleksid tähendusrikkad. Ühendades üritused seiklusmängude ja looduses liikumisega saame luua iga kliendi jaoks ainulaadse lahenduse,“ rääkis Puuorg.  

Tulevikuplaanide hulka kuulub ka senisest julgem tegutsemine välisturgude suunal.  

Seiklusfirma 360 Kraadi on Puuorgi hinnangul kasvanud ligi 17 aastaga loodusmatku ja seiklusüritusi läbiviivast ettevõttest kogu Eesti seiklusturismi nägu kujundanud tegijaks, mille eenuste hulka kuuluvad enda väljatöötatud ja peamiselt tahvelarvutitel toimivad meeskonnamängud, loodusmatkade ja suvepäevade korraldamine ning matkavarustuse rentimine.  

„360 Kraadi kõige suuremaks tugevuseks on suurepärane tiim, kelle koostöövalmidust kiidetakse. Nad teevad fantastilist ja hingega tööd kedagi teist kopeerimata,“ märkis Puuorg. 

Frank Events OÜ on 2007. aastal loodud üritusturundusettevõte, mis keskendub ettevõtete siseürituste, turundusürituste ning seminaride ja konverentside korraldamisele ja heli-, valgus- ja videoproduktsioonile.

Vaata ka: 

frankevents.ee

www.360.ee

Frank Events on Turundajate Liidu liige.

Lisainfo:
Taavi Puuorg
taavi@frankevents.ee
+372 556 07 230