Kõik uudised

TULI uusim liige: Dava Foods

Turundajate Liiduga (TULI) ühines Eesti munaturu liider Dava Foods AS, kelle tuntuim kaubamärk on Eggo.

„Soovime olla kursis Eestis ja maailmas toimuvate turundustegevuste ja -trendidega ning uute ideedega. Samuti tahame ise panustada turunduskommunikatsiooni arengutesse,“ kommenteeris liitumist Dava Foodsi juhatuse liige Vladimir Sapožnin.

Kes ütleb, et munabränd ja pakendid peavad olema igavad? Eggo brändimaailma visualiseerivad rõõmsameelsed ja iseteadlikud ehk eggoistlikud munad, kellel on kõigil oma iseloom ja omad unistused. Iga muna soovib saada millekski, mida inimesed armastavad, olgu see koogelmoogel, härjasilm või hoopiski keeks. Oluline osa on pakendite sees olevatel kelmikatel tekstidel.

Dava Foodsi loovagentuur on AD Angels, kes aitas ettevõttel viia läbi rebrändingu Talleggist Eggo kaubamärgiks ja pälvis Eggo uute pakendite eest Disainiauhindadel 2016. aastal hõbeda ja Kuldmunal illustratsioonide eest 2018. aastal pronksi.


Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel. 


Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht
signe@turundajateliit.ee
+372 5023456
Liitu uudiskirjaga