Kõik uudised

Elamuspank astus Turundajate Liitu

Juunis liitus Turundajate Liiduga (TULI) üritusturundusagentuur Elamuspank.
Fotol: elamuspankurid Are Tallmeister ja Kalvi Kants

Elamuspank on elamusagentuur, mis teostab firma- ja eraüritusi, meeskonnamänge ja matku. 

„Kui Elamuspank 10 aastat tagasi ilmavalgust nägi, siis poleks arvanudki, et kasvame selliseks, nagu täna oleme. Elamuspank oli läbi ja lõhki seikluslikku meelelahutust pakkuv ettevõte, mille igal sündmusel oli vähemalt üks köisi ja karabiine sisaldav tegevus. Tore on mõelda, kuidas nendest seiklusmeestest on nüüd 10 aastaga kasvanud korraldusmehed,“ rääkis Elamuspanga tegevjuht ja partner Are Tallmeister


„Kui teha tööd suure entusiasmiga, siis kasvab ka soov areneda. Nii olemegi igal aastal treppi mööda sammu kõrgemale astunud ja jõudnud punkti, kus julgeme ennast kutsuda üritusturundajateks. See ongi põhjus, miks otsustasime liituda Turundajate Liiduga. Meil on väga hea meel, et saame kõrvuti seista oma valdkonna tublide tegijatega, kes on meile erinevatel viisidel ja ajaetappidel eeskujuks olnud ning motivatsiooni pakkunud. On rõõm, et meid vastu võeti ning anname endast parima, et oma kohta väärikalt hoida,“ kommenteeris Tallmeister TULI-ga liitumise põhjust.

Fotol üleval: Sander Kahu ja Are Tallmeister; diivanil: Kalvi Kants ja Are Tints

Elamuspanga meeskonnas töötab igapäevaselt neli inimest: Kalvi, Sander ja kaks Are-nimelist meest. Neist esimene, Kalvi Kants, on Elamuspanga looja ning projekti- ja õhtujuht, ideede generaator ja kunstiline juht. Temaga koos alustas Elamuspanga kujundamist Are Tints, kes on olnud agentuuri arengu juures kõik aastad ning vastutab praegu ettevõtte logistika, finantside ja personali eest. Are Tallmeister ühines Elamuspanga perega üheksa suve tagasi, kasvades selle aja jooksul kiikinguinstruktorist tegevjuhiks. Täna läheb tema põhirõhk sündmuste ja projektide juhtimisele ning ettevõtte töö ja arengu koordineerimisele. Sander Kahu ellu ilmus Elamuspank paar aastat tagasi. Oma julguse, pealehakkamise ja entusiasmiga on tema rolliks olla projekti- ning müügijuht.

Suvehooajal on elamuspankureid aga palju rohkem, kuna suur hulk teenuseid, näiteks meeskonnamängud ja atraktsioonid, vajavad läbiviimisel pädevaid ja rõõmsameelseid mängujuhte ning instruktoreid. 

Fotol: Elamuspanga meeskond

Elamuspanga tugevusteks on Are Tallmeistri sõnul lai teenustevalik ja pikaajaline kogemus.

„Oleme endiselt alles hoidnud ka selle, millest kõik alguse sai ehk mängud ja atraktsioonid. See annab kliendile võimaluse saada sündmusele kogu programm ja tegevused ühest kohast ehk meie käest. Lahedaid meeskonnamänge ning elamusi pakkuvad atraktsioonid on endiselt paljude suve-, talve- ja meeskonnapäevade lahutamatu osa ning meie tahame seda elus hoida ka tulevikus,“ ütles Tallmeister. „Oleme 10 aastaga viinud läbi palju eriilmelisi sündmusi, kus oleme ise olnud päeva- või õhtujuhi rollis, kõikidel atraktsioonidel instruktorid, paigaldanud telke, heli- ja valgustehnikat, koristanud ruume, ehitanud lavasid, valmistanud kujunduselemente, kütnud sauna ja teinud koguni süüa. Tänu sellele oskame tähelepanu pöörata kõikidele nüanssidele,“ kirjeldas ta.  

„Ja kindlasti pole Eestis üheski teises üritusturundusettevõttes nii palju triatlonihulle kui meil - neljast põhitöötajast kolm lähevad 3. augustil Tallinna Ironmani starti sooviga saada raudmeesteks. On teada tõsiasi, et raudmehed jaksavad, raudmehed jõuavad ning raudmehed ei puhka enne, kui asi on tehtud. Me oleme võimelised suurteks asjadeks ja seda ka üritusturunduses,“ lisas Tallmeister. 

Vaata: www.elamuspank.ee

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. 

Lisainfo:
Maarit Mäeveer
Turundajate Liidu tegevjuht
maarit@turundajateliit.ee
+372 5331 5711