Kõik uudised

Turundusagentuur Digitas laieneb Baltimaadesse

Loovtalente ja andmespetsialiste ühendav turundusagentuur Digitas avab uksed Baltimaades, Eesti üksust hakkavad juhtima Creative Unionisse kuuluvad meediaagentuur MediaBroker ja digiagentuur Vurr.

1980ndatel rajatud Digitase ostis hiljuti ära maailma suuruselt kolmas kommunikatsiooni- ja meediaagentuuride grupp Publicis Groupe, millele kuulub ka 20% Creative Unionist. Seega sai Digitase Eesti esindajaks MediaBrokeri ja Vurri ühistiim. 

Uku A. Kudu

Fotol: Uku A. Kudu

Vilniuses paikneva Digitas Balticsi juhiks saab senine Publicis Groupe Balticsi digijuht Alex Garmash. Riias asub Digitase loovjuhi kohale Andrey Tyukavkin. Tallinnas juhivad Digitast MediaBrokeri digimeedia suunajuht Hendrik Ulvar-Peets ja digiagentuuri Vurr kasvu- ning andme- ja analüüsijuht Uku A. Kudu. Nemad neljakesi asuvad juhtima Digitas Balticsi 30 töötajat. 

Fotol: Hendrik Ulvar-Peets

“Digitas on mõeldud teenindama ettevõtteid, kes tahavad turundada üle kogu Baltikumi. Oleme ennegi teinud teinud Baltikumi-üleseid kampaaniaid, aga meil pole seni olnud selleks püsivat tiimi ega terviklikku lähenemist. Oleme juba mõnda aega tegelenud sellega, et luua loovtalente ja andmespetsialiste ühendav meeskond, mis katab meie klientide vajadused kogu Baltikumis. Nüüd on see olemas,” kommenteeris Creative Unioni juhatuse esimees Rauno Kutti

Digitas koondab enda all 3500 töötajat 22 riigis asuvas 34 esinduses.  

Vaata: Digitas Tallinn

Silja Oja, Turundajate Liit