TULI hommikuseminar: ettevõtte brändi kasvatamine LinkedInis

6. oktoober 2022

LinkedIn on maailma suurim B2B ärivõrgustik, mida kasutab üle 800 miljoni inimese, kusjuures ligi 80% kasutajatest on oma ettevõttes otsustajad. LinkedIn on rahvusvaheline keskkond, kus saab arendada nii isiklikku kui ka ettevõtte brändi, otsida ja pakkuda tööd ning ehitada müügikontaktide võrgustikku (lead generation).

LinkedIn muutub iga aastaga aina populaarsemaks ka Eestis, seega on seminari eestvedaja B2B Growth eesmärk B2B valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele LinkedIni võimalusi tutvustada, et koos nende kasvu edendada.

Koolitusel räägime TULI näitel, kuidas ettevõtte konto LinkedInis tööle saada ning mis on need sammud, mis aitavad LinkedInis häid tulemusi saavutada.

Hommikuseminaril esinevad B2B Growth spetsialistid:

  • Indrek Põldvee:
    Indrek on LinkedInis aktiivselt tegutsenud üle kuue aasta ning on selle aja jooksul koolitanud üle 2000 inimese. Indreku eesmärk on aidata ettevõtetel LinkedIni potentsiaali avastada ja eksporti suurendada.
  • Kersti-Brendan Kloch
    Kersti on B2B Growthis sisuloomega tegelenud kaks aastat ja aitab igapäevaselt ettevõtte kontodel originaalsisuga LinkedInis silma paista.
TULI hommikuseminar: LinkedIni kasutamine fookusega ettevõtete lehtedel
6. oktoober 2022
Pärnu mnt 12, Tallinn
  • Kinnitan, et olen TULI LIIGE *
  • Lehte kaitstakse reCAPTCHA teenusega, millele rakenduvad Google privaatsuspoliitika ja Google kasutustingimused.