Eggo muna

Tootepakkuja

DAVA Foods Estonia, on suurim munatööstus Eestis. Eggo munad jõuavad Eestimaa inimeste toidulauale munapealinnast Loolt. See võib kõlada eggoistlikult, aga me usume, et maailma kõige maitsvamad, kasulikumad ja toitvamad kanamunad on meie eestimaised munad.

Meie munatööstus koosneb kuuest farmist, kus aastaringselt on keskmiselt 275 000 kana. Aastas munevad nad ca 85 miljonit muna. Täna moodustavad meie poolt toodetud munad ca 28% Eestis müüdavatest munadest.

Meie munad on alati kvaliteetsed, toitainerikkad ja ohutud ning jõuavad Eestimaa kauplustesse iga päev värskena. Vana tõdemuse järgi kasvab kõige maitsvam toit ikka kodukoha ümber.

Eggo munad on tuntud kui Eesti munad, sest väärtustame väga kohalikku toitu ja pakume siinsamas kodumaal kasvatatud sööta ka oma kanadele. Ajal, mil importtoitu on meie söögisedelil üha enam, tasub meeles pidada, et Eesti muna puhul saab olla kindel toidu ohutuses ja kvaliteedis.

Eesti munade puhul on tarbija ja tootja üksteisele lähedal ning see tähendab meile kui tootjale kindlasti suuremat vastutustunnet ja kohustust kõrget kvaliteeti hoida. Eggo munadele on kehtestatud kõrged standardid toiduohutuse, hügieeni, lindude tervise ja elutingimuste osas.

Süües kodumaiseid mune, toetad väikese ökoloogilise jalajäljega jätkusuutlikku munade tootmist. Näiteks kasutame oma farmides lahendusi, mis paiskavad atmosfääri minimaalselt süsihappegaasi.  Lisaks oleme paigaldatud tootmisesse päikesepaneelid, mis võimaldavad taastuvenergiat. Kõrged standardid meie lindude hügieeni ja tervise osas on tähtis osa jätkusuutlikust Eggo munade tootmisest.

Muna on supertoit, mis annab meie tervisele tõelise kvaliteedigarantii. Kanamuna sisaldab rohkem kui 30 makro- ja mikroelementi. Palju on fosforit, kaltsiumit, magneesiumi, mikroelementidest fluori, joodi, vaske, tsinki, mangaani. Sealhulgas sisaldab kanamuna kõiki elutegevuseks vajalikke vitamiine. Lisaks C-vitamiinile sisaldab muna kõiki toitaineid, mida inimese organism vajab, et kogu pika päeva vastu pidada. Muna on kõige parem valguallikas. Eggomunad sisaldavad kõiki toitaineid, mida inimese organism vajab, et kogu pika päeva vastu pidada.

Kogu meie kodumaiste munade tootmisprotsess on detailselt monitooritud ja iga etapp jälgitav.

Eelista eestimaist Eggo muna!

Tooted ja teenused:

  • Kvaliteesed Eesti kanamunad
  • Munamassid (täismuna, munavalge, munakollane)
  • Keedetud, kooritud munad
  • whitePro munavalge

Facebook

Koduleht

Kontaktisik: Vladimir Sapožnin,

 

eggo kontaktisik
eggo footer