Sotsiaalmeedia juht

  • TULI liige

Omniva otsib kommunikatsiooni- ja turundustiimi sotsiaalmeedia juhti, kelle tööülesandeks on Omniva kõikide sotsiaalmeediakanalite strateegia ja taktika. Tule, visioneeri suur pilt ja vii see ellu! 

Näitamaks, mis seltskonda sa satud, tegime värbamiskuulutuse jaoks tiimipildi. Osad inimesed on Teamsis, sest nii ongi – meie organisatsioon võimaldab kaugtööd. Ka sotsiaalmeedia juht ei ole üheksast viieni naelutatud kontoritoolile, vaid seal, kus asjad juhtuvad ja siis, kui juhtuvad.  

Kirjeldamaks, milliseid töid on võimalik teha, panime kokku emotsiooniga megamiksi sotsiaalmeedia juhi viimase aja töödest. Näiteks reklaami making of Rally Estonial (kus Omniva oli logistikapartner),  katuseid mööda käimine logistikakeskuse päikesepaneele filmides, mänguasjade annetuskampaania ja palju muud.

Ahjaa, mis saab meie senisest sotsiaalmeedia juhist, kes need tööd tegi? Janne Raudla portfellis on juba Telia ja Omniva ning nüüd arvas ta, et on aeg pista sinna järgmine gigant, Eesti Energia. Ja meie ootame sind, uus äge kolleeg, et sa Omniva sotsmeedia jälle edasi ja uuele tasemele viiksid! 

Loe töö sisu kohta lähemalt ja kandideeri SIIN!

Omniva TurKomBränd