HKScani meeskond otsib kommunikatsioonispetsialisti

16. mai 2021
  • Kuulutus

Rakvere ja Talleggi tooteid valmistav Eesti suurim toidu- ja põllumajandusettevõte HKScan Estonia otsib kommunikatsioonispetsialisti! Meie ettevõttes on Sul võimalus kommunikatsioonivaldkonnas mitmekülgselt panustada.

HKScan Estonia on Eesti üks suuremaid toiduettevõtteid, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Oleme tütarettevõttega Rakvere Farmid Eesti suurim seakasvataja ning Talleggi linnufarmidega ainus linnukasvataja. Peame oma suurimaks väärtuseks kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult ning pärit meie oma farmidest.

Ootame meie meeskonda aktiivset ja arengusooviga

KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI.

Meie ettevõttes on Sul võimalus kommunikatsioonivaldkonnas mitmekülgselt panustada!

Otsime oma meeskonda kommunikatsioonispetsialisti, kes planeerib, korraldab ja viib ellu HKScani Baltikumi sise- ja väliskommunikatsiooni. Selles rollis on Sul võimalus teha tihedat koostööd Baltikumi juhtkonna ja eri valdkondade professionaalidega. Kaasates oma valdkonna kõneisikuid, suhtled ettevõtteväliste huvigruppidega ning teed sisutihedat koostööd erinevate välispartneritega. Töötad koos HKScan grupi kommunikatsiooniosakonnaga ning haldad personaliosakonna toel sisekommunikatsiooni.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt 3-aastane töökogemus sise-, meedia- ja veebikommunikatsiooni alal. Sa valdad perfektselt eesti keelt ning heal tasemel inglise keelt. Oled kiire ja osava sõnakasutusega kirjutaja ning tugev tekstide ja tõlgete redigeerija. Sulle sobib iseseisev töö ja samal ajal oled Sa ka tugev meeskonnamängija.

Pakume Sulle mitmekesist tööd rahvusvahelise ettevõtte kommunikatsiooni korraldamisel. HKScani meeskonnas on Sul suurepärane võimalus areneda koos Eesti suurima toiduainetööstusega. Meie Tallinna kontor asub Lool, kuid oleme tööaja ja koha kokkuleppimisel paindlikud. Esialgu pakume seda rolli tähtajaliselt lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks. Samas on meil ambitsioonikad plaanid, millega võivad avaneda uued uksed pikaks koostööks!

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 16.05.2021 e-posti aadressile

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad www.tripod.ee/ettevottest/isikuandmete-kaitse